h
London Office
Quick Contact

Godziny otwarcia /  Pon – Pt 9.00 – 17.00

Zapraszamy do kontaktu  +48 71 306 51 51

Image Alt

Portugal Desk

Departamentem Portugal Desk zarządza Adwokat dr Anna Szermach, która jest Przedstawicielem Regionalnym Polsko- Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC) na Dolnym Śląsku.

Naszym głównym celem jest, aby istniejące między Polską a Portugalią różnice kulturowe, językowe i prawne nie stanowiły bariery dla naszych Klientów. 

W ramach Portugal Desk wspieramy prawnie zarówno przedsiębiorców z Portugalii, planujących rozpoczęcie działalności oraz inwestycje w Polsce, jak i przedsiębiorców już prowadzących działalność na rynku polskim.

Prowadzimy również doradztwo prawne dla przedsiębiorców z Polski uczestniczących, bądź planującym uczestnictwo w obrocie gospodarczym na rynku portugalskim.

Dzięki naszej sieci kontaktów i zagranicznym partnerom w Portugal Desk jesteśmy w stanie doradzać Klientom polskim (przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym) w zakresie ich inwestycji w Portugalii oraz w innych krajach portugalskojęzycznych.

Departament Portugal Desk ściśle współpracuje z Polsko-Portugalską Izbą Gospodarczą w Warszawie. W ramach Portugal Desk obsługujemy inwestorów z kapitałem portugalskim w Polsce, jak i reprezentujemy przedsiębiorców polskich w Portugalii.

Zajmujemy się doradztwem prawnym na terenie Portugalii m.in. w zakresie nabywania nieruchomości, zakładania spółki, bądź utworzenia oddziału spółki.